Czułym okiem przyglądam się światu. Bardzo osobiście bądź z dystansem opowiadam o twórczym wyrażaniu siebie, o spotkaniach oraz inspiracjach arteterapeutycznych i fotograficznych.

Lekcja kobiecości i dmuchanie w skrzydła

Któregoś dnia poczułam, że w końcu muszę pojechać do Agaty i ruszyłam do Krakowa. Kompletnie nie rozumiejąc, dlaczego? Co mnie tak ciągnie? Przecież my się w zasadzie nie znamy. Spotkałyśmy się zaledwie dwa razy przy okazji warsztatów. Co prawda, za każdym razem, gdy coś się u mnie w życiu wywracało, to Agata pisała bym przyjechała i odpoczęła. Ja zastanawiałam się – skąd ona wie? Było mi jednak głupio i dziękowałam. Tym razem coś kliknęło. Zaufałam swojej intuicji i pojechałam.

Dawno, nie czułam się tak zaopiekowana. Trochę, jak u Mamy, przypomniałam sobie jak to jest być tak cudownie przez kogoś zadbaną. Rozmowom nie było końca. Każda była ważna. Było kojące zrozumienie, piękne ukojenie oraz lekcja kobiecości, bo jak to ujął pewien mężczyzna – widać, że Agata, to kobieta z klasą, więc chłonęłam i czerpałam inspiracje od mojej mentorki. Nieustannie zachwycając się przestrzenią, którą stworzyła oraz jej stylem, niezwykle kobiecym sposobem bycia, wrażliwością, mądrością i siłą.

Początkowo planowałam, że zrobię kilka zdjęć, ale opowiedziałam również o mojej arteterapii, jak ogromną daje mi satysfakcję, wspomniałam o projekcie Droga do siebie, o portretowych sesjach, które łączę z elementami arteterapii. Agata bardzo mi wtedy nadmuchała w skrzydła (i na szczęście dalej to robi za co jestem jej bardzo wdzięczna). Zatem była subtelna próbka arteterapii podczas fotograficznej sesji, która mam nadzieję będzie początkiem czegoś nowego, a którą za jej zgodą dzielę się z Wami 🙂

fot. Kasia Czajkowska
fot. Kasia Czajkowska
fot. Kasia Czajkowska

Fotografie: Kasia Czajkowska

Więcej o portrecie arteterapeutycznym możecie poczytać tutaj: http://czuleoko.com/portret/portret-fotoarteterapeutyczny/ , o projektach arteterapeutycznych tutaj: http://czuleoko.com/arteterapia/ ,o mnie więcej informacji znajdziecie tutaj: http://czuleoko.com/czule-oko/.